Mezoterapija ir mikroinjekcijas ādā no 0,5 mm līdz 15 mm dziļumā, izmantojot allopātiskas (tradicionālas), homeopātiskas un bioloģiski aktīvas vielas. Šādi ādas slānī ievadītas vielas iedarbojas daudz efektīgāk nekā kosmētiskie līdzekļi, ko izmanto ādas kopšanā.

Mezoterapiju izmanto, lai novērstu mitruma zudumu ādā, ādas blāvumu, atslābumu, elastības un tonusa zudumu, mazinātu pārmērīgas saules iedarbības sekas.

Izmantojamie preparāti tiek izvēlēti individuāli, ņemot vērā katra klienta ādas īpašības un risināmo problēmu. Injekcijas tiek veiktas ar ļoti smalkām adatiņām visās sejas zonās. Šīs injekcijas ir pilnīgi drošas, nerada nekādas komplikācijas vai blaknes. Mezoterapijai ir daudz priekšrocību: preparāti tiek ievadīti mazās devās tieši problēmzonā, neietekmējot organismu kopumā, rezultāti ir efektīvi un ilglaicīgi, tā ir mazsāpīga metode, un procedūra tiek veikta ambulatoros apstākļos, kā arī tā ir ideāli apvienojama ar citām mūsdienu estētiskās medicīnas metodēm.

Ar mezoterapijas palīdzību āda daudz pilnīgāk tiek apgādāta ar vitamīniem, aminoskābēm, antioksidantiem, fermentiem un citām bioloģiski aktīvām vielām, kas veicina elastīna un kolagēna veidošanos, tādējādi uzlabojot ādu no iekšpuses, padarot to svaigu, uzlabojot ādas krāsu un elastību.

Sejas atjaunināšanai visbiežāk izmanto individuāli kombinētus mezokokteiļus, kuru sastāvā ir ādas struktūru uzlabojošo vielu komplekss.

Mezoterapiju ieteicams izvēlēties:

  • sejas, kakla, dekoltē zonas ādas atjaunināšanai;
  • sejas krāsas uzlabošanai;
  • sejas ovāla veidošanai;
  • cīņai ar dubultzodu;
  • deguna – lūpu zonas rievu un grumbu samazināšanai vai novēršanai;
  • ādas novecošanās profilaksei un ārstēšanai;
  • pigmentācijas novēršanai.


Mezoterapijas procedūra sevī ietver ādas attīrīšanu, pīlingu, preparāta ievadi un nomierinošu masku.

Mezoterapija – no 75-130 EUR