Allergan - vadošā farmācijas kompānija estētiskās medicīnas jomā visa pasaulē  piedāvā augstas kvalitātes, efektīvus, pārbaudītus un drošus produktus.

Kopš 2013. gada kompānija Allergan arī Latvijā piedāvā jaunākās paaudzes hialuronskābes fillerus, kas plaši var tikt izmantoti kā nelielu krunciņu likvidēšanā, tā arī sejas ovāla un lūpu formas modelēšanā.
 
Jaunā VYCROSSTM patentētā tehnoloģija ir zemas un augstas molekulārās masas hialuronskābes apvienojums ar krusteniskām saitēm, kā rezultātā injicētais hialuronskābes gēls vienmerīgi integrējas audos  sniedzot maksimāli dabiski skaistu, gludu un ilgnoturīgu rezultātu.
 
Šobrīd tiek piedāvāti 4 JUVEDERM® VYCROSSTM tehnoloģijas produkti:

JUVEDERM® Volbella® - virspusējo krunciņu izlīdzināšanai –periorālā zona( lūpas, lūpu kaktiņi, virslūpa, marionetes), ka arī periorbitālās( acu) zonas korekcijai

Efekta noturīgums – 12 mēneši

JUVEDERM® Volift  un JUVEDERM ®Volift RETOUCH

 Vidēji dziļu un dziļu  līniju un grumbu izlīdzināšanai, lūpu apjoma atjaunošanai, uzacu  līnijas pacelšanai  ar dabisku ādai nostiprinošu (liftinga) efektu.
 
Efekta noturīgums - 15 mēneši

JUVEDERM® Voluma - sejas ovāla un kontūras nostiprināšanai un apjoma atjaunošanai

Īpaši ieteicama  8- punktu liftinga metode/shēma  sejas ovāla atjaunošanai - iegūsiet dabiski skaistu un ilgnoturīgu rezultātu.

Efekta noturīgums – 24 mēneši( ar ASV  FDA apstiprinājumu)

Lai panāktu klientam vēlamo rezultātu, minētie produkti var tikt kombinēti.

Grumbu samazināšana pieres rajonā – no 70 EUR
Grumbu samazināšana acu rajonā – no 100 EUR
Grumbu korekcija mutes rievu rajonā – no 200 EUR
Lūpu apjoma modelēšana - no 185 EUR
Sejas kontūrplastika un vaigu modelēšana - no 250 EUR