Izvēlne
Your Cart

Botulīna toksīns

Botulīna toksīna injekcijas ir vispopulārā injekciju metode estētiskajā skaistumkopšanā. Botulīna toksīnu jau vairāk nekā 15 gadus plaši izmanto medicīnā visā  pasaulē. To lieto ne tikai estētiskajā medicīnā, bet arī neiroloģijā un oftalmoloģijā.

Botulīna toksīna darbības pamatā ir saistīšanās muskuļu un nerva savienojuma vietās, traucējot nervu impulsu pārvadi, kas ir nepieciešama, lai muskulis varētu sarauties. Botulīna toksīns rada muskuļu atslābināšanos un izlīdzinās radušās grumbas.

Ar botulīntoksīnu iespējams likvidēt mīmiskas krunciņas starp uzacīm, ap acīm, pieres rajonā, degunam, ap muti.

Botulīna toksīna injecija ir praktiski nesāpīga. Bloķējošais dfekts iestājas 3-4 dienu laikā un saglabājas no 3 līdz 6 mēnešiem. Darbības laiks atkarīgs no vairākiem faktoriem - pacienta vecuma, ādas stāvokļa, vietas, kur injicē preparātu. Lai efekts būtu noturīgs un saglabātos ilgāk, rekomendēju 2 nedēļu laikā izvairīties no pirts, alkohola lietošanas, tiešas saules staru iedarbības, solārija apmeklēšanas.

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai agneseruskule.lv.